در این قسمت میخواهیم شما را با روش جلوگیری از مصرف اینترنت توسط برنامه ها در پس زمینه آشنا بکنیم. دقت داشته باشید که این روش برای اندروید 7 ,8 و9 میباشد. خیلی از برنامه ها هستند که با خروج از برنامه همچنان در پس زمینه در حال اجراء هستند و از حجم اینترنت شما میکاهند. برای جلوگیری از این کار شما باید گزینه (( ذخیره کننده اینترنت همراه )) را فعال کنید. با انتخاب این گزینه ، تمام برنامه های که نصب کرده اید دیگر نمیتوانند از اینترنت همراه در پس‌ زمینه استفاده کننده. یعنی مثلا اگر شما بر روی گوشی خود پیامرسانی همچون واتساپ نصب کرده اید، تا وقتی که وارد برنامه نشده اید قادر به دریافت پیامهای این برنامه نخواهید بود یا مثلا اگر وارد مرورگر خود شده اید و در حال دانلود فایلی هستید ، بلافاصله پس از خروج از برنامه یا خاموش کردن صفحهی گوشی، دانلود متوقف خواهد شد. برای جلوگیری از این کار باید برنامه ای را که میخواهید در پس زمینه اجراء شود را انتخاب کنید سپس برای آن برنامه گزینه (( اجازه برنامه وقتی ذخیره اینترنت فعال است )) را فعال کنید. اگر متوجه نشده اید فیلم کوتاه آموزشی زیر را دانلود کنید.
لینک دانلود رایگان: https://2ad.ir/NBD2hK1
راهنمای دانلود: (( بعد از کلیک روی لینک زیر شما وارد صفحه ی بعدی میشود. بعد شما باید روی گزینه ( من ربات نیستم!) کلیک کنید در صورتی که گزینه باز شدن خودکار صفحات در مرورگر شما فعال باشد بلا فاصله بعد از کلید (روی من ربات نیستم) دو صفحه ی تبلیغات برای شما باز میشود که شما میتوانید آنها را ببندید. بعد تایمر برای شما فعال میشود که 7 ثانیه است. دقت داشته باشید که ممکن است باز هم یک صفحه ی تبلیغاتی یا یک فایل برای دانلود نمایش داده شود که شما میتوانید آنها را ببندید، و راه حل آن لغو گزینه باز شدن خودکار صفحات در مرورگر است. بعد از اتمام تایمر روی دریافت لینک کلیک کنید تا به صفحهی اصلی دانلود منتقل شوید.))

برنامه اندروید اجرای اندازه قطعات کابینت روی mdf

تعمیر فایلهای خراب در اندروید

دانلود نسخه مود بازی نبرد کشتیها warship Battle برای اندروید

دانلود برنامه تلسکوپ برای اندروید

اجراء کامل نسخهی کامپیوتر صفحات وب در اندروید

دانلود تمامی بازیهای gta برای اندروید

دانلود نسخه مود واقعی هلیکوپتر جنگی Gunship Battle اندروید + دیتا

برنامه ,دانلود ,گزینه ,اینترنت ,روی ,فعال ,جلوگیری از ,در پس ,از برنامه ,پس زمینه ,صفحه ی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


soal20 خدمات برق مقالات و کتاب هاي دامپزشکي اخبار روز بلاگ EMDAD AMLAK OF IRAN بازار رسمی املاک و خدمات ساختمانی ایران-امداد املاک ایران شهر رایگان وبلاگ توسعه خبری متن باز meandyou20 merlackressi