خود ی، مشکلی است که خیلیها را به خود وابسطه کرده است. وقعا زندگی دنیا کوتاست . دیروز بچه بودیم و امروز پا به دوران جوانی گذاشته ایم و فردا دستمان از دنیا کوتاه خواهد شد. چه خوب است در این مدت کوتاه پاک زندگی کنیم و پاک زیستن را به دیگران بیاموزیم. در اینجا ما برای شما برنامه ای را آماده کرده ایم که در آن مضرلت خود یی راههای درمان و پیشگیری از خود یی قرار دارد که امیدواریم که با به کار بستن این دستورات بتوانید به لطف خداوند متعال این گناه کبیره را ترک کنید.

حجم فایل: 3.3mb

لینک دانلود:  https://rizy.ir/pHv

راهنمای دانلود : (( بعد از کلیک روی لینک زیر شما وارد صفحه ی بعدی میشود. بعد شما باید روی گزینه ( برای ادامه اینجا کلیک کنید) بزنید. در صورتی که گزینه باز شدن خودکار صفحات در مرورگر شما فعال باشد بلا فاصله بعد از کلید بر روی(برای ادامه اینجا کلیک کنید) یک صفحه ی تبلیغات برای شما باز میشود که شما میتوانید آنها را ببندید. بعد تایمر برای شما فعال میشود که 7 ثانیه است. دقت داشته باشید که ممکن است باز هم یک صفحه ی تبلیغاتی باز شود که شما میتوانید آنها را ببندید، و راه حل آن لغو گزینه باز شدن خودکار صفحات در مرورگر است. بعد از اتمام تایمر روی دریافت لینک کلیک کنید تا به صفحهی اصلی دانلود منتقل شوید.))

برنامه اندروید اجرای اندازه قطعات کابینت روی mdf

تعمیر فایلهای خراب در اندروید

دانلود نسخه مود بازی نبرد کشتیها warship Battle برای اندروید

دانلود برنامه تلسکوپ برای اندروید

اجراء کامل نسخهی کامپیوتر صفحات وب در اندروید

دانلود تمامی بازیهای gta برای اندروید

دانلود نسخه مود واقعی هلیکوپتر جنگی Gunship Battle اندروید + دیتا

باز ,روی ,کلیک ,میشود ,ی ,گزینه ,کلیک کنید ,صفحه ی ,برای شما ,بعد از ,خود یی ,برای ادامه اینجا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


کهکشان برنامه Charmy Land pc-kerman مطالب اینترنتی androidez اینجا همه چی هست الگوريتم بازي انفجار چيست کسب درآمد،کسب درآمد از بیت کوین،پایوت،آموزش pivot،خرید و فروش pvt وبلاگ جامع برنامه نویسی و سئو Della's game