بهترین برنامه آنتی ویروس Anti Virus در گوشیهای اندروید. با نصب این برنامه و استفاده از آن میتوانید سطع امنیت و سلامت گوشی خود را به بالا ترین هد خود برسانید .این برانامه شامل مسدود کننده تماسهای مزاحم نیز میباشد که شما میتوانید از قسمت call filter تماسهای مزاحم را مسدود کنید. این برنامه در بین هم نوعان خود از بلاترین رتبه برخوردار است.
حجم فایل: 38mb
فرمت فایل:apk
رتبه در گوگل پلی: 4.9 ☆
راهنمای دانلود : (( بعد از کلیک روی لینک زیر شما وارد صفحه ی بعدی میشود. بعد شما باید روی گزینه ( برای ادامه اینجا کلیک کنید) بزنید. در صورتی که گزینه باز شدن خودکار صفحات در مرورگر شما فعال باشد بلا فاصله بعد از کلید بر روی(برای ادامه اینجا کلیک کنید) یک صفحه ی تبلیغات برای شما باز میشود که شما میتوانید آنها را ببندید. بعد تایمر برای شما فعال میشود که 7 ثانیه است. دقت داشته باشید که ممکن است باز هم یک صفحه ی تبلیغاتی باز شود که شما میتوانید آنها را ببندید، و راه حل آن لغو گزینه باز شدن خودکار صفحات در مرورگر است. بعد از اتمام تایمر روی دریافت لینک کلیک کنید تا به صفحهی اصلی دانلود منتقل شوید.))
لینک دانلود رایگان: دریافت فایل

برنامه اندروید اجرای اندازه قطعات کابینت روی mdf

تعمیر فایلهای خراب در اندروید

دانلود نسخه مود بازی نبرد کشتیها warship Battle برای اندروید

دانلود برنامه تلسکوپ برای اندروید

اجراء کامل نسخهی کامپیوتر صفحات وب در اندروید

دانلود تمامی بازیهای gta برای اندروید

دانلود نسخه مود واقعی هلیکوپتر جنگی Gunship Battle اندروید + دیتا

  ,باز ,روی ,میتوانید ,کلیک ,لینک ,    ,بعد از ,صفحه ی ,کلیک کنید ,شما فعال ,برای ادامه اینجا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


نماوا کلیپ 11 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. Application design مطالب اینترنتی دیوار مشهد عرفان دیجیتال مطالب اینترنتی abbaszabandan Ž هنر زندگی | مشاوره روانشناسی هنر زندگی اطلاعات تخصصی سازه های جهان