شاید تا کنون برای شما اتفاق افتاده باشد کا فایلی را دانلود میکنید و به دلیل قطع و وصل شدن اینترنت فابل شما دچار مشکل میشود. برای حل این مشکل ما به شما برنامه اندرویدی تعمیر فایلهای خراب را پیشنهاد میکنم. فایل نصبی را از لینک زیر دانلود کنید و پس از ورود به برنامه فیل مورد نظر را انتخاب کنید و از کسمت گزینه ها تعمیر آرشیوو را بزنید با این روش معمولا اکثر فایلها مخصوصا فایلهای زیپ تعمیر میشود.

حجم فایل: 6mb

راهنمای دانلود آسان : (( بعد از کلیک روی لینک زیر شما وارد صفحه ی بعدی میشود. بعد شما باید روی گزینه ( من ربات نیستم!) کلیک کنید در صورتی که گزینه باز شدن خودکار صفحات در مرورگر شما فعال باشد بلا فاصله بعد از کلید (روی من ربات نیستم) دو صفحه ی تبلیغات برای شما باز میشود که شما میتوانید آنها را ببندید. بعد از حل کپچا تایمر برای شما فعال میشود که 7 ثانیه است. دقت داشته باشید که ممکن است باز هم یک صفحه ی تبلیغاتی یا یک فایل برای دانلود نمایش داده شود که شما میتوانید آنها را ببندید، و راه حل آن لغو گزینه باز شدن خودکار صفحات در مرورگر است. بعد از اتمام تایمر روی دریافت لینک کلیک کنید تا به صفحهی اصلی دانلود منتقل شوید.))

لینک دانلود رایگان: https://2ad.ir/bw7OZo

برنامه اندروید اجرای اندازه قطعات کابینت روی mdf

تعمیر فایلهای خراب در اندروید

دانلود نسخه مود بازی نبرد کشتیها warship Battle برای اندروید

دانلود برنامه تلسکوپ برای اندروید

اجراء کامل نسخهی کامپیوتر صفحات وب در اندروید

دانلود تمامی بازیهای gta برای اندروید

دانلود نسخه مود واقعی هلیکوپتر جنگی Gunship Battle اندروید + دیتا

دانلود ,میشود ,باز ,تعمیر ,لینک ,گزینه ,بعد از ,صفحه ی ,برای شما ,در مرورگر ,شما فعال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی دنياي اينترنت Vincent's blog followerbaz 18685085 دیجیتال بلاگ لوازم خانگی آخرین مهلت تحویل فعالیت های مربوط به درس روش پژوهش 67 درجه کسب درآمد مجازی-اینترنتی
دزدگ